INFORMACE

Rozměry lišt

Rozměry lišt jsou napsané v jejich označení. Lišta ŠP 2815 má tedy šířku 28 mm a výšku 15 mm . U rohových lišt počítáme rozměr vnitřní (nepohledové) strany lišty. Lišty vyrábíme standardně v délkách 1,8 – 2 m, po domluvě jsme ochotni vyrobit délky do 3 metrů. Požadovaná délkaku lišty je požadována připsat k nákupuce.

Flikování (sukování) lišt

Suky v lištách opravujeme a změňte fliky z čistého dřeva. Suky z větvíhodnýíváme z estetických důvodů. Ty jsou způsobilé pro opravy větších ploch, kde tvoří přirozený vzhled dřeva, ale na malých plochách, jako jsou lišty, optické výstupy a ruší první dojem. Dřevěné fliky mohou splývají s okolním dřevem a bez detailního pohledu nejsou viditelné.

IMG_2008IMG_2009

Ceny lišt

Uvedené ceny lišt jsou bez DPH. Jedná se o ceny velkoobchodní při minimálním odběru 100 běžných metrů od každého objednaného druhu lišty. Při maloobchodním odběru připočítáváme 20% z původních cen bez DPH.

Objednávání

Zboží můžete objednat přes e-mail stefelastrb@seznam.cz nebo telefonicky na čísle  721 937 390 .

Doprava a platba

V případě lišty na dobu 195 cm , dřevěných chůd, hraček a výrobků na domácnost si rádi objednáte jednorázovou cestu přes dopravní služby GLS . Cena dopravy je jednotná Cena zboží, neváhejte se na ni poptat přes e-mail stefelastrb@seznam.cz. Doprava je možná na Slovensko. Pro nadrozměrné produkty (lišty s délkou 195 cm a výše) letenky nezajišťujeme , je tedy možné získat pouze osobní zákazníky na účet Valašská Bystřice 730 . Platba předem v hotovosti při odběru zboží, popř. bankovním převodem, zboží později odesíláme po příchodu platby na náš bankovní účet.

Sídlo firmy Valašská Bystřice 730

Provozovna firmy Valašská Bystřice 5